امین فردین کیست ؟ بیوگرافی امین فردین + افشاگری هایش درباره بازیگران

با امین فردین خبرنگار پاپاراتزی و افشاگری هایش بیشتر آشنا شوید

امین فردین خبرنگار پشت پرده بوده که افشاگری هایش درباره بازیگران و همچنین شاخ های اینستاگرام سر و صدای زیادی به راه انداخته است. وی که در لایو های اینستاگرامی بسیاری شرکت می کند، در خصوص بسیاری از بازیگران از جمله ریحانه پارسا، نوید محمدزاده، ترلان پروانه دست به افشاگری زده است. اگر می خواهید بدانید این خبرنگار کیست و بیوگرافی اش چیست، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

امین فردین کیست ؟

 امین فردین مدیر یک کانال یوتیوبی به نام پشت پرده است. او چند سالی است همچون سامان منفرد در مورد موضوعات گوناگون افشاگری می کند و خود را یک پاپاراتزی نامیده است. امین فردین با افشاگری درمورد چهره های مشهور داخلی و خارجی توانسته به شهرت خوبی دست پیدا کند.

از 1 یا 2 سال پیش ویدیوهایی در یوتیوب بارگذاری شد که محتوای افشاگرانه درمورد برخی مسئولان، خبرنگاران و هنرمندان داشت. این کانال یوتیوبی آرام آرام مشهور شد و با نشانه رفتن مافیای موسیقی در داخل کشور به شهرت رسید و فعالیت های خود را گسترش داد. نام مدیر این کانال امین فردین است که در خارج از کشور زندگی می کند.

بیوگرافی امین فردین خبرنگار پاپاراتزی

همانطور که گفتیم امیر فردین خود را یک پاپاراتزی نامیده است. وی متولد 29 شهریور 1370 است. امین در اهواز به دنیا آمده ولی اصالتا کردتبار می باشد. او در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده و به گفته خودش اکنون یک شرکت برنامه نویسی در خارج از کشور دارد. به عنوان خبرنگار کار خودش را در ایران شروع می کند و در کرمانشاه مشغول به کار بوده است.

در بین سال های 2015 تا 2018 بحران مهاجرت به نقطه اوج خود رسید. در همین سال ها کشور آلمان مرزهای خود به روی مهاجران را باز کرد که “امین فردین” هم با این موج مهاجران به کشور آلمان نقل مکان کرده و پس از دریافت اقامت، فعالیت های خود در زمینه افشاگری را شروع کرد.

سوابق و فعالیت ها

امین فردین خبرنگار سابق صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و مرکز خوزستان و خبرنگار سابق باشگاه خبرنگاران جوان است. وی سالها به خبرنگاری، ﺗﻬﻴﮥ فیلم و مستند و تدوین و ویرایش تصویر برای این نهاد مشغول بوده و در سالﻫﺎی ۸۸ تا ۹۰ بارها به عنوان بهترین خبرنگار و تدوینﮔﺮ از سوی مراکز وابسته به صدا و سیما، جوایز متعددی را دریافت کرده است.

علاوه بر این، امین فردین یک کتاب در زﻣﻴﻨﮥ تدوین و ویرایش تصویر و یک کتاب نیز در زﻣﻴﻨﮥ سیستم های لینوکس در ایران منتشر کرده است. اما او ناگهان در سال 96 از کشور خارج شده و به آلمان مهاجرت ﻣﻰکند. وی به سرعت وبسایت و صفحات اجتماعی متعددی را با تیترها و عناوین جذابی مانند «افشاگریﻫﺎی مستند» و «پشت پرده» طراحی ﻣﻰکند.

یکی از مهمترین اهداف این فرد برای راﻩاندازی وبسایت و صفحات اجتماعی، تخریب فعالین سیاسی مخالف و موافق جمهوری اسلامی بود. وی هربار با نشان دادن تصاویر و فیلم و اسنادی که هر بار تاکید داشت این اسناد توسط تیمش(!) تهیه شده سعی میکرد از نمد این افراد برای خودش کلاهی ببافد.

پیج اصلی امین فردین در اینستا

امین فردین صفحات اینستاگرامی زیادی دارد که مهم ترین آنها صفحه aminfardinmedia@ می باشد. پیج های اینستاگرامی او به دلیل شکایات گسترده مدام در حال تعویض هستند. اگر می خواهید جزو دنبال کنندگان او باشید به صفحه اشاره شده مراجعه کنید.

افشاگری امین فردین از بازیگران

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، افشاگری امین فردین از بازیگران در این چند ساله سر و صدای زیادی به پا کرده است. البته امین در این بین فقط به افشاگری درباره بازیگران بسنده نکرده و درباره بسیاری از خوانندگان و فعالان اینستاگرامی از جمله دنیا جهانبخت و حسن آقا میری و ملیکا تهامی و بسیاری دیگر مطالبی را منتشر و ویدئوهایی را در یوتیوب بارگذاری کرده است. در ادامه قصد داریم به تعدادی از این افشاگری ها بپردازیم.

افشاگری امین فردین از نوید محمدزاده

افشاگری امین فردین از نوید محمد زاده و پژمان بازغی تا مدت ها بحث داغ فضای مجازی بود. همزمان با زادروز تولد نوید محمدزاده کلیپ جنجالی از او به همراه پژمان بازغی توسط این خبرنگار و مستندساز ایرانی منتشر شده است. بنظر می‌رسد این فیلم در یک ساحل غیر شخصی یک کشور خارجی گرفته شده است. حضور نوید محمدزاده به همراه پژمان بازغی در چنین محلی باعث تعجب کاربران شده است.

افشاگری امین فردین درباره پویان مختاری

افشاگری امین فردین درباره پویان مختاری نیز در نوع خود جالب است. این خبرنگار و پویان مختاری مدتی قبل با یکدیگر رابطه ای دوستانه برقرار کردند. زمانی که پویان از نیلی افشار جدا شد، فردین با ایجاد حواشی و نشان دادن برخی از مدارک مبهم بیان کرد که می داند دوست دختر جدید پویان مختاری کیست. با ایجاد این حواشی توانست مردم را کنجکاو کند و آن ها را به سمت پیج خود جذب کند. در نهایت بیان کرد که پویان مختاری در این مدت با چه کسی در رابطه بوده است.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که لایو امین فردین با پویان مختاری از لایو های جنجالی است که آن ها برگزار می کنند. این دو چهره معروف اینستاگرامی در لایو با یکدیگر صحبت می ‌کنند و حواشی زیادی را در این لایو ‌ها به وجود می‌ آوردند. هم چنین باید افزود که یکی از منابع معتبر بیان کرده است که ‌فردین قبل از این که به لایو پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت برود از او مبالغ هنگفتی را می‌ گیرد تا در این لایو شرکت کند.

افشاگری امین فردین درباره دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یکی از افراد و چهره های معروف اینستاگرامی میباشد که مدتی قبل امین فردین بر روی او نیز دست گذاشت و در مورد دوست پسر قبلی او دست به افشاگری زد. چرا که مدت ها قبل از این که دنیا جهانبخت با مهراد ‌جم وارد رابطه شود، دوستی خود با یک شخص به نام برایان اعتماد را پنهان کرده بود که امین نام دوست پسرش (برایان اعتماد) را فاش کرد که حواشی بسیار زیادی را نیز به وجود آورد.

لازم به ذکر است هم اکنون ‌فردین و دنیا رابطه بسیار خوبی با هم دارند و گاهی اوقات در لایو ‌های هم شرکت کرده و در مورد موضوعات بحث ‌برانگیز صحبت می ‌کنند. البته بیان شده است که دنیا جهانبخت مانند پویان مختاری قبل از برگزاری لایو به این خبرنگار مبلغ هنگفتی را می ‌دهد تا در لایو او شرکت کند و باعث ایجاد حواشی بیشتر برای این چهره اینستاگرامی شود.

افشاگری امین فردین درباره ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی نیز یکی دیگر از سوژه های امین فردین برای افشاگری بوده است. در این باره باید بگوییم که فردین مدارکی را رو کرد و با این مدارک به مردم اثبات کرد که ریحانه پارسا با یکی از دوستان نزدیک و مدیر برنامه های شادمهر عقیلی خواننده معروف رابطه برقرار کرده و به این گونه ریحانه توانسته در کلیپ شادمهر عقیلی بازی کند. این صحبت‌ ها نیز حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد.

حمایت از محسن لرستانی

امین فردین با انتشار یک ویدیو در هنگام دستگیری محسن لرستانی (به جرم روابط غیر اخلاقی) همه جانبه از او دفاع کرد. آقای فردین در این ویدیو سعی در توجیه اقدامات غیر قانونی و اخلاقی محسن لرستانی داشت.

حمایت از تتلو و حسن آقامیری

این خبرنگار پاپاراتزی در ویدیوهای زیادی از حسن آقامیری روحانی تلگرامی خلع لباس شده و امیر تتلو خواننده جنجالی و مدیر سایت شرط بندی تتل بت دفاع کرده است. او همچنین در 2 ویدیو دیگر به طور زنده با آنها صحبت کرده و اقدام به افشاگری بر علیه برخی چهره های مشهور داخل کشور کرده است. البته هنوز مشخص نیست که چرا این خبرنگار بر علیه این 2 چهره جنجالی افشاگری نکرده است.

انتقاد امین فردین از شهاب حسینی به چه دلیل بود؟

مدتی قبل عکس هایی از شهاب حسینی یکی از بازیگران معروف و مطرح ایرانی در آمریکا در حال زدن واکسن کرونا در فضای مجازی وایرال شد. این عکس‌ ها به یکی از سوژه‌ های داغ برای رسانه‌ ها و مردم تبدیل شده بود. در نتیجه این بار امین فردین دست بر روی شهاب حسینی گذاشت و در یکی از لایو هایش به انتقاد شدید از او پرداخت. امین در صحبت ‌هایش به شدت از شهاب حسینی انتقاد کرد و در مورد ریاکاری او و برخی از موارد دیگر صحبت کرد.

آیا ماجرای ترور شدن امین فردین دروغ بود؟

امین فردین شخصیتی بسیار پیچیده است که هر کسی از کار او سر در نمی ‌آورد. مدتی قبل خبر ترور این خبرنگار پاپاراتزی مانند یک بمب در شبکه های مجازی منفجر شد. البته بعد از مدتی این خبر مرگ تکذیب شد و امین تصویرش را به با انتشار ویدیویی نشان داد. خیلی از افراد بعد از این خبر و تکذیب آن بیان کردند که وی شخصی است که به دنبال معروف شدن است و تمایل دارد تا همیشه بر سر زبان ‌ها باشد و این کار را به هر قیمتی و هر جوری که باشد انجام می‌ دهد.

حتی خیلی از افراد بیان کردند که فردین کسی است که کمبود های زیادی دارد و هدف اصلی اش دیده شدن و مطرح شدن می باشد بطوریکه شاید این گونه بتواند کمبود های خودش را جبران کند. هم چنین برخی دیگر از افراد بیان کردند که این فرد یک کلاهبردار قهار است که تحت تعقیب پلیس می باشد و به همین دلیل محل سکونت زندگی خود را افشا نمی کند.

سوالات متداول کاربران

در خصوص این خبرنگار پاپاراتزی سوالات زیادی از سوی کاربران مطرح می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این بخش انتهایی تعدادی از سوالات متداول و رایج کاربران در مورد وی را پاسخ داده و جواب ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

 1. امین فردین چند سال دارد ؟

  بر اساس تصاویری که از پاسپورت وی منتشر کرده ایم، امین فردین متولد 29 شهریور 1370 است.

 2. چرا امین فردین از ایران رفت ؟

  علت مهاجرت امین فردین به آلمان مشخص نیست.

 3. محل زندگی امین فردین کجاست ؟

  امین فردین در کشور آلمان زندگی میکند ولی در مورد شهر و محل سکونت وی هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

 4. آیا امین فردین ترور شد ؟

  خیر. این خبر پس از مدتی با انتشار ویدئویی توسط امین فردین تکذیب شد.

بدون نیاز به فیلتر شکن