بهترین پوکر باز جهان کیست – با ۱۰ پوکر باز برتر دنیا آشنا شوید

با بهترین پوکر بازان دنیا بیشتر آشنا شوید

بهترین پوکر باز دنیا : در جهان پوکر مانند دیگر بازی های کازینو خدایانی وجود دارد که هر ساله در مسابقات جهانی شرکت می کنند. اما جالب است بدانید که با مرور مسابقات پوکر در سالهای متعدد افرادی وارد شده و جای خدایان پوکر را تنگ کرده اند. در زیر 10 نفر از برترین های پوکر سالهای اخیر را معرفی میکنیم. برعکس شاخ های مجازی که هیچگونه هنری ندارند، افرادی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، تماما در رشته خود هنرمند هستند.

بهترین پوکر باز دنیا کیست؟

قطعا این سوال برای همه علاقمندان به بازی پوکر آنلاین یا پوکر زنده پیش آمده که واقعا بهترین پوکر باز دنیا کیست. ما در این مقاله تصمیم داریم با معرفی 10 تا از برترین پوکر بازان جهان به این سوال شما پاسخ دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

1-جاستین بونومو ( Justin Bonomo )

جاستین بونومو با نام مستعار (ZeeJustin ) متولد 30 سپتامبر 1985 در فرانسه بدنیا آمده است و یکی از بهترین پوکر بازان دنیا می باشد . آنچه راجع به بازی او می توان گفت، جاستین بارها و بارها ثابت کرده است که به گروه نخبه پوکر تعلق دارد. Bonomo با بیش از 43 میلیون دلار در مسابقات زنده، بر مدار مسابقات غلبه دارد و سال 2018 سال او بود. در 12 ماه گذشته ، او بیش از 25 میلیون دلار درآمد از پوکر کسب کرده است.

2-فدور هولز ( Fedor Holz )

فدور هولز متولد 25 جولای 1993 در آلمان متولد شده است. او بهترین مقام خود را در مسابقات آنلاین MTT سال های 2014 و 2015 کسب کرده است. او اولین بار در سال 2016 در مسابقات  WSOP  (سری مسابقات جهانی پوکر لاس وگاس ) مقام اول را کسب کرد و بعنوان یکی از بهترین پوکر بازان دنیا خود را مطرح کرد.

او یک هوادار آلمانی با رزومه قوی و 32.5 میلیون دلار در مسابقات زنده پوکر می باشد. هولز همیشه بازیکنی است که باید چشم خود را حفظ کند. فدور از سال 2016 مقداری از پوکر فاصله گرفته است و مانند سابق بازی نمی کند، اما مهارتهایی دارد که به او کمک کرده است همیشه در صدر جدول بماند. در سال 2018 ، بخش عمده ای از درآمد وی از رده دوم مسابقات  بدست آمد.

3-جان سین (  John Cynn )

جان سین متولد 24 دسامبر 1984 در آمریکا متولد شده است. او فارغ التحصیل امور مالی و زنجیره تامین از یکی از بهترین دانشگاهای آمریکا می باشد و بعنوان مشاور فناوری اطلاعات یکی از هولدینگ های بزرگ آمریکایی می باشد.  او اولین جایزه خود را در سال 2012 دریافت کرده است و پس از آن بارها و بارها در مسابقات جهانی پوکر باز های دنیا شرکت کرده است.

اگرچه به اندازه برخی دیگر از بازیکنان پوکر شناخته شده نیست، اما هرگز نمی توانید بازیکنی را که در این سن توانسته در رویداد WSOP  مقام کسب کرده را فراموش کنید. او در مسابقات 8.8 میلیون دلار به دست آورد و شهرتی باور نکردنی کسب کرد. خبرهای جدیدی از این پوکر باز حرفه ای وجود ندارد اما انتظار میرود در آینده در مسابقات جهانی چهره ای بسیار درخشانتر داشته باشد.

4-جیسون کون (  Jason Koon )

جیسون در 14 آگوست 1985 در آمریکا متولد شده است. او مقام های جذابی را در بهترین تورنمنت های آنلاین دنیا در بازی پوکر بدست آورده است. او از سال 2006 همزمان با تحصیل در رشته مدیریت مالی بصورت آنلاین وارد دنیای پوکر آنلاین شد و اولین جایزه خود به مبلغ $300,000 را در سال 2009 دریافت کرد.

جیسون کون یکی دیگر از اعضای نسل جوان بازیکنانی است که دنیای پوکر را با طوفان به دست گرفت. درآمد شغلی کون در حال حاضر بیش از 22 میلیون دلار است و بیش از نیمی از آن در سال 2018 بدست آمده است. کوون به ویژه در مسابقات سری Triton High Roller موفقیت بسیار زیادی کسب کرده و شکی نیست این روند صعودی همچنان ادامه داشته باشد.

5-داگ پولک (  Doug Polk )

داگ متولد 16 دسامبر 1988 در کالیفرنیا آمریکا می باشد. او از سن 5 سالگی با شروع آموزش شطرنج دریافت که به بازی های استراتژیک علاقه بسیاری دارد. زندگی پولک فراز و نشیب زیاده داشته است اما از سال 2011 تصمیم گرفت که بصورت حرفه ای و تمام وقت بر روی بازی پوکر سرمایه گذاری کند. او تا سال 2013 به آموزش و تمرین و یادگیری استراتژی های برد در پوکر پرداخت و با پوکر بازهای حرفه ای جهان تمرین کرد تا بتواند اسم خود را در بین بهترین پوکر بازان دنیا مطرح کند.

اولین بردهای حرفه ای داگ 740 هزار دلار و پس از آن 100 هزار دلار بوده است. او بشدت در حال تمرین و تمرکز بر روی بازی پوکر است و بزودی شاهد موفقیت های بزرگی بر مدار بازی های پوکر خواهیم بود .

6-نیکیتا بداکوفسکی ( Nikita Bodyakovskiy )

نیکیتا متولد 6 فوریه 1992 می باشد. او بازی خود را با شرکت در تورنمنت آنلاین سال 2010 آغاز کرده است. نیکیتا تا سال 2013 به پوکر آنلاین ادامه داد و بردهای متعددی داشت. در سال 2018 در فستیوال Montenegro  که بهترین پوکر بازان جهان شرکت داشتند، برنده $2,499,090 شد و جای پای خود را در بین برترین های پوکر در دنیا محکم کرد.

از آن زمان، نیکیتا بداکوفسکی بین مخاطبان گسترده پوکر در دنیا مشهور شده است. وی همچنین در تور پوکر اروپا موفق به کسب بهترین نشان پوکر شد و قطع به یقین با توجه به سن پایین و علاقه و تمرین های متعدد این پوکر باز در سال های آتی این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

7-دانیل کلمن ( Daniel Colman )

دانیل کلمن در 11 جولای 1990 در آمریکا بدنیا آمده است . دنیل ابتدا بازی پوکر را بصورت آنلاین شروع کرد و تنها در بازی های آنلاین شرکت می کرد. اولین برد جهانی دانیل کلمن مبلغ  1 میلیون دلار در سال 2014 بوده است و در کمتر از 6 ماه بعد توانست مبلغ 100 هزار یورو را در تورنمنت های جهانی برنده شود.

دن کلمن هم اکنون در رده ششم بالاترین و بهترین درآمدهای پوکر بازان دنیا قرار دارد . کلمن مانند بسیاری از نسل خود ، استاد پوکر آنلاین است و از ابزار و نرم افزارهای مختلف پوکر استفاده می کند، اما او همچنين ثابت كرد كه آنچه را براي رقابت با بهترين ها در عرصه زندگي مي طلبد، دريافت كرده است.به احتمال زیاد در 12 ماه آینده شاهد تعداد بیشتری از بردهای او در جدول ها خواهیم بود.

8-دانیل كیتس ( Daniel ‘Jungleman’ Cates )

دانیل کیتس در 14 نوامبر 1989 در آمریکا بدنیا آمده است. او به یکی از برگزیدان پوکر آمریکا معروف است. تمرکز بیشتر کیتس بیشتر بر روی پوکر تگزاس هولدم است. اولین برد برزگ کیتس در سال 2010 در مسابقات پوکر آنلاین بود که او در این مسابقات توانست مبلغ 5 میلیون دلار برنده شود. دانیل کیتس در سال 2014 توانست رکود برد خود را افزایش داده و مبلغ 11 میلیون دلار برنده شود و در جمع کسانی که لقب بهترین پوکر باز دنیا را دارند برای خود جایی باز کند.

این پوکر باز که از بازیکن های قهار پوکر آنلاین می باشد در دنیای انلاین با نام مستعار  “جنگلمن” شناخته می شود و با اتکا به ریاضیات و منطق توانسته است پیروزی های پی در پی را کسب کند.

9-دانیل نگرانو (  Daniel Negreanu )

نگرانو که یکی دیگر از بهترین پوکر باز های دنیا می باشد، متولد 26 جولای 1974 می باشد. او شش بار در مسابقات  WSOP  و دو بار در مسابقات WPT مقام کسب کرده است. نگرانگو یکی از سه برنده برتر اکثر تورنمنت های جهان پوکر می باشد. به تازگی Negreanu تبلیغات زیادی را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود انجام داده است. البته این تبلیغات مربوط به پوکر نمی باشد. او بارها و بارها توانسته ثابت کند که بچه ای از نوع پوکر است و کافیست در مسابقه ای شرکت کند. او در بازی پوکر بسیار پر تکنیک، با تجربه و به عبارتی جادوگری ستودنیست.

10-آنتونیو اسفندیاری ( Antonio Esfandiari )

آنتونیو اسفندیاری که بهترین پوکر باز ایرانی در دنیا است، متولد 8 دسامبر 1978 در ایران است. در 9 سالگی به همراه خانواده خود به کالیفرنیا مهاجرت کردند. آنتونیو برادر دیگری بنام پاشا دارد که او نیز به بازی پوکر علاقمند و هر دو در پوکر تگزاس هولدم تبحر فراوانی دارند. آنتونیو اسفندیاری در جهان پوکر در سال 2018 به جادوگر پوکر معروف شده است.

اولین برد او در سال 2004 به مبلغ 1.4 میلیون دلار بوده است. او بصورت پیاپی در سال های متوالی بردهای متعدد با مبالغ بالایی داشته است و با توجه به تجربه های کسب شده در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های بزرگتری از انتونیو اسفندیاری خواهیم بود.

بدون نیاز به فیلتر شکن