لیگ ایتالیا

هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا/4 تیر 99/اینترمیلان-ساسولو

آخرین پیروزی خانگی اینتر مقابل ساسولو به فصل 2014/15 باز می گردد و این تیم اگر می خواهد امید خود برای فتح اسکودتو را حفظ کند، باید در این دیدار پیروز شود.

در چارچوب هفته بیست و هفتم سری آ در فصل 2019/20، اینتر میزبان ساسولو خواهد بود.

مشخصات بازی

تاریخ ساعت ورزشگاه داور
چهارشنبه، 4 تیر 99 22:00 جوزپه مه آتزا داویده ماسا

ورزشگاه جوزپه مه آتزا

بررسی وضعیت دو تیم و رتبه بندی در جدول

تساوی 1-1 مقابل ناپولی در جام حذفی و پیروزی 2-1 برابر سمپدوریا، دو نتیجه اینتر پس از برداشته شدن قرنطینه بوده در حالی که ساسولو نیز در تک بازی خود با حساب 4-1 مغلوب آتالانتا شده است. آخرین باری که اینتر در جوزپه مه آتزا ساسولو را برده به فصل 2014/15 باز می گردد که در آن موفق شده بود هفت گل وارد دروازه این تیم کند. نراتزوری می داند که اگر می خواهد در کورس رقابت برای اسکودتو باقی بماند نباید در این دیدار امتیاز از دست بدهد.

رتبه تیم برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
3 اینتر 17 3 6 51 25 26 57
12 ساسولو 9 12 5 42 43 -1 32

غائبین بازی

ماتیاس وسینو، مارسلو بروزوویچ و استفانو سنسی غائبین نراتزوری خواهند بود در حالی که مارلون سانتوس و فیلیپو رومانیا نیز غائبین نِرووِردی.

ترکیب احتمالی

ترکیب احتمالی اینتر مقابل ساسولو

ترکیب احتمالی ساسولو مقابل اینتر

سابقه مصاف های دو تیم

مصاف های اینتر و ساسولو

نکات آماری

  1. اینتر و ساسولو تاکنون 13 بار به مصاف هم رفته اند که سهم آبی و مشکی پوشان 5 برد و سهم سبز و مشکی پوشان 7 برد بوده و فقط یک بازی بین دو تیم با تساوی خاتمه یافته است.
  2. اینتر در 9 بازی آخر خانگی خود در سری آ شکست ناپذیر بوده است.
  3. اینتر در دو بازی آخر خانگی خود مقابل سمپدوریا و میلان پیروز شده و این فرصت را دارد برای دومین بار در این فصل در سه بازی متوالی خانگی پیروز شود (اینتر از ماه سپتامبر تاکنون قادر نبوده در سه بازی خانگی متوالی خود برنده باشد).
  4. قبل از فصل جاری، فصل 2009/10 آخرین باری بود که نراتزوری تا هفته 26 حداقل 57 امتیاز داشت (به طور دقیق 58 امتیاز). اینتر مورینیو سپس در هفته بیست و هفتم به تساوی رسید و حالا اینتر کونته این فرصت را دارد با پیروزی مقابل ساسولو در هفته بیست و هفتم، رکورد خود را به اندازه یک امتیاز بهبود ببخشد.
  5. 5 گل از 6 گل آخری که ساسولو در سری آ دریافت کرده در نیمه اول بوده درحالی که 6 گل از 7 گل آخری که آنها به رقبا زده اند، در نیمه دوم بوده است. همچنین 8 گل از 10 گل آخری که ساسولو به ثمر رسانده به نام بوگا یا کاپوتو ثبت شده است.
  6. آنتونیو کونته تاکنون به عنوان سرمربی 3 بار برابر ساسولو قرار گرفته که در همگی آنها پیروز شده است (11 گل زده و 4 گل خورده). روبرتو دی زربی نیز به عنوان سرمربی 4 بار برابر اینتر قرار گرفته که حاصل آن یک پیروزی، یک تساوی و دو باخت بوده است.

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه هواسکورد

پیش بینی اینتر-ساسولو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بستن
بستن